isikay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlence ve sanat mekanı

AnasayfaRadyomuzGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Peri Masalı Pasajı
Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Gelincik Resimleri
Kuantum Dokunuş EmptyCuma Mart 31, 2017 12:01 am tarafından Admin

» Yağlıboya Deniz Tabloları
Kuantum Dokunuş EmptyPerş. Mart 30, 2017 11:33 pm tarafından Admin

» Bilgilendirme
Kuantum Dokunuş EmptyPerş. Mart 30, 2017 11:28 pm tarafından Admin

» Bizim Takı Tasarım Sitelerimiz
Kuantum Dokunuş EmptyPaz Kas. 28, 2010 12:13 am tarafından Admin

» Beğendiğim Takı Tasarım siteleri
Kuantum Dokunuş EmptyPaz Kas. 28, 2010 12:10 am tarafından Admin

» Güneş Patlamaları 2010
Kuantum Dokunuş EmptyCuma Kas. 12, 2010 9:34 pm tarafından Admin

» Metallica - Master of Puppets
Kuantum Dokunuş EmptyPaz Ekim 24, 2010 3:04 pm tarafından yigitcan_oskay

» Opeth - Face of Melinda
Kuantum Dokunuş EmptyPaz Ekim 24, 2010 3:00 pm tarafından yigitcan_oskay

» Can YÜCEL- Türkiye'nin en güzel küfreden adamı
Kuantum Dokunuş EmptyPaz Ekim 24, 2010 11:20 am tarafından Admin

» Bitlerden kurtulmanın kesin çözümü
Kuantum Dokunuş EmptySalı Ekim 12, 2010 9:59 am tarafından Admin

Galeri
Kuantum Dokunuş Empty
Forum
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

Kuantum Dokunuş

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kuantum Dokunuş Empty
MesajKonu: Kuantum Dokunuş   Kuantum Dokunuş EmptyPerş. Şub. 11, 2010 10:28 pm

Teknik:

Rahat ve gevşek bir oturuş durumunda oturun.
İster sandalye, koltuk ister kanepede bağdaş kurmuş şekilde hiç farketmez.
Yeterki kendinizi rahat hissedecek bir oturuş olsun ve sırtınız dik bir oturuş olmasına özen gösterin.

1. İki saniye süreyle burnunuzdan nefesi içinize çekin.
Ama nefesi sert çekmeyin, hafif hızlı ve yumuşak bir şekilde çekin.

2. Nefesi içinize çektiğiniz bu süre içinde beyaz ışık enerjisinin ayaklarınızdan başlayarak, başınızın tepesine kadar yukarı doğru vücudunuzun tüm bölgelerinden geçerek vücudunuzu sararak yükseldiğini imgeleyin.
Enerjinin yükselirken vücudunuzdan geçen her bir bölgesini hissetmeye çalışın.
His çok önemli. İmgeleme enerjinin size doğru çekilmesini, hissetme gayretiniz ise enerjinin üzerinizdeki etkisini artırır.
Genelde tüm bölgenizi kolaylıkla hissedersiniz ama hissedemediğiniz kısmi bölgeler olur ise zamanla çalışmaya devam ettikçe hissedeceksiniz.

3. Ardından beklemeden aldığınız nefesi altı saniyede geri verin.Verme hızını bu süreye göre kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.
Nefesi geri verirken yükselmiş olan enerjinin başınızın tepesinden geri sırayla boyun, omuz, kollardan inerek ellerinizde toplandığını imgeleyin ve hissedin.

4.Yukarıdaki adımları döngüsel olarak arka arkaya uygulayın.
İlk başlangıçta birkaç dakika ile başlayabilirsiniz.
Her döngüde ellerinizde enerjinin biriktiğini,
Bedeninizde ve ellerinizde karıncalanma, titreşme, ısınma gibi hisler hissedeceksiniz.

5.Ellerinizde hissedilir bir enerji biriktiğinde ardından ellerinizdeki enerjiyi vücudunuzda ağrı olan yerlerine dokundurunuz.
Dokunuşlar esnasında ara ara yine yukarıdaki adımları uygulayarak ellrinizdeki enerjiyi güçlendirerek dokunuşlarınızın etkisini artırabilirsiniz.

-Dokunuş yaptığınız bölgeleri mümkünse iki eliniz arasına alabiliyorsanız çok daha faydalı olur. Bunun sebebi hedef bölgede bu şekilde güçlü bir enerji alanı oluşturmasıdır.
-Kendinize veya başkasına bu tekniği karşılıklı uygulayabilir, uygulatabilirsiniz.
-Bu enerji çalışmasından doğacak şifa etkisi sizin doğuştan varolan bir yeteneğinizdir.Herkes kolayca uygulayabilir.
-Vücudunuz en iyi hekim ve bu enerjide vucudunuzun en iyi kullandığı ilaçtır.
İsteseniz de ihtiyacınızdan fazla enerjiyi vücudunuz içeri almaz.Bir bölge üzerinde çalışırken eğer başka bir bölgede de enerji hissi artarsa bu, vücudunuzun enerjiyi o bölgenin ihtiyacı üzerine yönlendirerek o bölgeye de paylaştırdığı anlamına gelir.Böyle bir durumda o bölgeye de özel olarak kuantum dokunuş çalışması uygulayınız.
-Evet siz vücudunuzun neresine enerji verirseniz verin, vücut o enerjiye vücudun hangi bölgelerinin ihtiyacı olduğunu bilir ve yönlendirir. Eğer böyleyse özellikle bölgesel dokunuşlar gerçekleştirmeye ne gerek var derseniz, bunun sebebi enerjiye ihtiyaç duyan bölgenin şifa bulma sürecinin hızlandırılması amaçlıdır.Size zaman kazandırır ve etkili bir çalışma gerçekleştirmenizi sağlar.
-Olan durum, bize ve tüm canlılara hayat veren evrensel yaşam enerjisinden daha etkili olarak yararlanabilme durumudur.
-Şu ana kadar uygulayamayana şahit olmadım ve güzel sonuçlar almaktalar.

Sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmeniz dileğiyle.
http://isikay.yetkinforum.com
Admin
Admin
Admin

Kuantum Dokunuş Empty
MesajKonu: Geri: Kuantum Dokunuş   Kuantum Dokunuş EmptyPerş. Şub. 11, 2010 10:28 pm

Admin demiş ki:
Teknik:

Rahat ve gevşek bir oturuş durumunda oturun.
İster sandalye, koltuk ister kanepede bağdaş kurmuş şekilde hiç farketmez.
Yeterki kendinizi rahat hissedecek bir oturuş olsun ve sırtınız dik bir oturuş olmasına özen gösterin.

1. İki saniye süreyle burnunuzdan nefesi içinize çekin.
Ama nefesi sert çekmeyin, hafif hızlı ve yumuşak bir şekilde çekin.

2. Nefesi içinize çektiğiniz bu süre içinde beyaz ışık enerjisinin ayaklarınızdan başlayarak, başınızın tepesine kadar yukarı doğru vücudunuzun tüm bölgelerinden geçerek vücudunuzu sararak yükseldiğini imgeleyin.
Enerjinin yükselirken vücudunuzdan geçen her bir bölgesini hissetmeye çalışın.
His çok önemli. İmgeleme enerjinin size doğru çekilmesini, hissetme gayretiniz ise enerjinin üzerinizdeki etkisini artırır.
Genelde tüm bölgenizi kolaylıkla hissedersiniz ama hissedemediğiniz kısmi bölgeler olur ise zamanla çalışmaya devam ettikçe hissedeceksiniz.

3. Ardından beklemeden aldığınız nefesi altı saniyede geri verin.Verme hızını bu süreye göre kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.
Nefesi geri verirken yükselmiş olan enerjinin başınızın tepesinden geri sırayla boyun, omuz, kollardan inerek ellerinizde toplandığını imgeleyin ve hissedin.

4.Yukarıdaki adımları döngüsel olarak arka arkaya uygulayın.
İlk başlangıçta birkaç dakika ile başlayabilirsiniz.
Her döngüde ellerinizde enerjinin biriktiğini,
Bedeninizde ve ellerinizde karıncalanma, titreşme, ısınma gibi hisler hissedeceksiniz.

5.Ellerinizde hissedilir bir enerji biriktiğinde ardından ellerinizdeki enerjiyi vücudunuzda ağrı olan yerlerine dokundurunuz.
Dokunuşlar esnasında ara ara yine yukarıdaki adımları uygulayarak ellrinizdeki enerjiyi güçlendirerek dokunuşlarınızın etkisini artırabilirsiniz.

-Dokunuş yaptığınız bölgeleri mümkünse iki eliniz arasına alabiliyorsanız çok daha faydalı olur. Bunun sebebi hedef bölgede bu şekilde güçlü bir enerji alanı oluşturmasıdır.
-Kendinize veya başkasına bu tekniği karşılıklı uygulayabilir, uygulatabilirsiniz.
-Bu enerji çalışmasından doğacak şifa etkisi sizin doğuştan varolan bir yeteneğinizdir.Herkes kolayca uygulayabilir.
-Vücudunuz en iyi hekim ve bu enerjide vucudunuzun en iyi kullandığı ilaçtır.
İsteseniz de ihtiyacınızdan fazla enerjiyi vücudunuz içeri almaz.Bir bölge üzerinde çalışırken eğer başka bir bölgede de enerji hissi artarsa bu, vücudunuzun enerjiyi o bölgenin ihtiyacı üzerine yönlendirerek o bölgeye de paylaştırdığı anlamına gelir.Böyle bir durumda o bölgeye de özel olarak kuantum dokunuş çalışması uygulayınız.
-Evet siz vücudunuzun neresine enerji verirseniz verin, vücut o enerjiye vücudun hangi bölgelerinin ihtiyacı olduğunu bilir ve yönlendirir. Eğer böyleyse özellikle bölgesel dokunuşlar gerçekleştirmeye ne gerek var derseniz, bunun sebebi enerjiye ihtiyaç duyan bölgenin şifa bulma sürecinin hızlandırılması amaçlıdır.Size zaman kazandırır ve etkili bir çalışma gerçekleştirmenizi sağlar.
-Olan durum, bize ve tüm canlılara hayat veren evrensel yaşam enerjisinden daha etkili olarak yararlanabilme durumudur.
-Şu ana kadar uygulayamayana şahit olmadım ve güzel sonuçlar almaktalar.

Sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmeniz dileğiyle.
http://isikay.yetkinforum.com

Kuantum Dokunuş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KUANTUM OLUMLAMALAR