isikay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlence ve sanat mekanı

AnasayfaRadyomuzGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Peri Masalı Pasajı
Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Gelincik Resimleri
Kuantum Enerjisi ve Gizlenen Sırlar EmptyCuma Mart 31, 2017 12:01 am tarafından Admin

» Yağlıboya Deniz Tabloları
Kuantum Enerjisi ve Gizlenen Sırlar EmptyPerş. Mart 30, 2017 11:33 pm tarafından Admin

» Bilgilendirme
Kuantum Enerjisi ve Gizlenen Sırlar EmptyPerş. Mart 30, 2017 11:28 pm tarafından Admin

» Bizim Takı Tasarım Sitelerimiz
Kuantum Enerjisi ve Gizlenen Sırlar EmptyPaz Kas. 28, 2010 12:13 am tarafından Admin

» Beğendiğim Takı Tasarım siteleri
Kuantum Enerjisi ve Gizlenen Sırlar EmptyPaz Kas. 28, 2010 12:10 am tarafından Admin

» Güneş Patlamaları 2010
Kuantum Enerjisi ve Gizlenen Sırlar EmptyCuma Kas. 12, 2010 9:34 pm tarafından Admin

» Metallica - Master of Puppets
Kuantum Enerjisi ve Gizlenen Sırlar EmptyPaz Ekim 24, 2010 3:04 pm tarafından yigitcan_oskay

» Opeth - Face of Melinda
Kuantum Enerjisi ve Gizlenen Sırlar EmptyPaz Ekim 24, 2010 3:00 pm tarafından yigitcan_oskay

» Can YÜCEL- Türkiye'nin en güzel küfreden adamı
Kuantum Enerjisi ve Gizlenen Sırlar EmptyPaz Ekim 24, 2010 11:20 am tarafından Admin

» Bitlerden kurtulmanın kesin çözümü
Kuantum Enerjisi ve Gizlenen Sırlar EmptySalı Ekim 12, 2010 9:59 am tarafından Admin

Galeri
Kuantum Enerjisi ve Gizlenen Sırlar Empty
Forum
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

Kuantum Enerjisi ve Gizlenen Sırlar

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Kuantum Enerjisi ve Gizlenen Sırlar Empty
MesajKonu: Kuantum Enerjisi ve Gizlenen Sırlar   Kuantum Enerjisi ve Gizlenen Sırlar EmptyPerş. Şub. 11, 2010 10:25 pm

RADYONIKLER, PSIONIKLER, KUTSAL GEOMETRI

Sıradan insanlardan saklı tutlan birçok teknoloji vardır. Bunun sebebi, bu teknolojilerle elde edilebileceklerin potansiyelinin sınırsız olmasıdır. Kesinlikle sınırsızdır! ?Teknolojiler? kelimesiyle devasa elektronikleri, donanımları, bilgisayarları ya da milyar dolarlık makinaları kastetmiyorum. Zihin temelli, eterik bağlantılı sunumlar ve bağlantılardır kastettiğim. Şu anda bunlar mantıklı gelmeyebilir ama mantıklı olduğunu göreceksiniz. Bu teknolojileri anlamanız için temel bilgileri paylaşalım:

Etrafınızda gördüğünüzden çok daha fazlası vardır. Uzun zamandır insanlığa empoze edilen sınırlar yüzünden fiziksel gözünüzle sadece fiziksel olanları görebilirsiniz. Eğer sınırları kaldırırsanız, fiziksel çevrenizden çok daha fazlası olduğunu görebilirsiniz. Birçok insan ?başka görecek ne var ki?? diye soracaktır. Cevap şudur; ?çok şey!? çevrenizde gördüğünüz şeyler sadece fiziksel değilidir. Fiziksel niteliklerinin yanı sıra başka nitelikleri de vardır. Bunlar seviyelere ayrılır. Varoluşun bir seviyesi bu fiziksel olan seviyededir ya da fiziksel dilin sınırlarıyla daha düzgün tanımlanmış olur. Bu üçüncü seviyenin üzerinde daha çok seviye vardır. Sayılamayacak kadar çok aslında. Bu seviyeler kek yapmak için malzemeleri karıştırdığınız gibi birbirine bağlıdır ve karışmıştır.

Radyonik ve diğer taraftaki teknolojiler de aynı şeydir. İlgilendiğimiz diğer seviyeye genellikle ?eterik? seviye denir. Aslında adı bu değildir. Ama ingiliz dünyası bu kelimeyle bu tanımı yapmıştır ve öylece kalmıştır. Daha önce duymuş olabileceğiniz bir başka seviye ise ?astral? seviyedir. Seviyeler arasında da boyutlar ya da oktavlar vardır. Daha önce belirttiğimiz gibi fiziksel dünya üçüncü boyuttadır. Astral seviye ise dördüncü boyutun ilk ve ikinci oktavında bulunur. ?Eterik boyut? astral seviyeye yakın ama biraz aşağısında ve üçüncü boyutla bağlantılıdır.

Etrafımızda gördüğünüz herşey bu fiziksel boyuttan daha yüksek seviyeleri kaplar. Bu noktaya gelmek için tüm fiziksel nesnelerin ve yapıların (insanlar dahil) eterik yapısı vardır. Hareket etme fonksiyonları olan sadece fiziksel bedeniniz değildir. Eterik bedeniniz de vardır; yüksek seviyelere çıktığınızda ya da fiziksel gözlerinizle bu seviyeleri görmek için kendinizi eğittiğinizde görünmez bedeniniz görülebilir. Tüm nesnelerin fiziksel bedenleri kadar eterik bedenleri de vardır. Arabalar, ağaçlar, kitaplar, yiyecekler ve gözlerinizle göremediğiniz müzik titreşimleri, kokular ve düşüncelerin bile eterik bedenleri vardır!

Düşünceler ?eterik? ya da ?astral? gibi yüksek seviyelerde var olur ve bu seviyelere girdiğinizde gerçekten görülebilirler. Beceri, pratik ve bilgiyle düşünceler de fiziksel dünyada görülebilir. Bu nedenle, nasıl olduğunu bilirseniz insanların gözü önünde birşeyin imgesini bile gösterebilirsiniz.

Unutmayın! etrafınızda gördüğünüz insan yapımı herşey önce düşüncede başladı. Bir tişörtü ele alalım mesela. Tişörtün dizaynı kişinin düşüncesinde başlar. Tişörtün kumaş yapısı ya da kimyasalları biri tarafından yaratıldıktan sonra başlar. Tişörtü yapan makinalarda daha önce biri tarafından (muhtemelen bir mühendis) düşünülüp düşünceler kağıda aktarılmış, sonra da yeni bir dizaynla makinaya dönüşmüştür. Düşüncelerinize bu açıdan baktığınızda bu çok ulaşılmaz görünmeyecektir. Zihniyetinizdeki sınırları kırmak için ilk adım budur.

Bu eterik seviyeye birçok açıdan girilebilir.Bunu yapmanın bir yolu da radyoniklerdir. Radyoniklerin en yüksek formu
fiziksel herhangi bir aracın kullanımını gerektirmez (içsel radyonikler). Sadece düşüncelerle yapılır! Bu benim uzmanlığım ve çok gizli bir bilgiyi gerektirir.Düşünceleriniz ile daha yüksek bir seviyeden güç alan radyonik makineler yapabilirsiniz! Tüm seviyeler birlikte var olduğundan fiziksel dünyadaki biri eterik eterik radyonik bir makinenin tamamlayıcı parçasından geçebilir, asla birşey görmez ve hissetmez! Sizi bedeninizden çekip eterik seviyeye getirirsem ya da bunu kendi başınıza nasıl yapacağınızı öğretirsem, kesinlikle yukarıda asılı, karmaşık, devasa radyonik yapıya ağzınız açık bakakalırsınız. Düşüncelerimin ani hareketi ile diğer makinelerin olduğu ya da onları birbirine bağlayabileceğim yere diğer radyonik makineleri de çağırabilirim ( "dahili radyoniklerin" bir başka avantajı ).
"Psionics" lerin gizli bilgisi ise radyoniklere yardımcı olmasıdır. Psioniklerin birçok farklı tanımı vardır. Bu kitaptaki tanımı ise: Yardımcı modeller kullanarak enerjiyi genişletmenin ve yakalamanın yollarıdır. Basit bir daire doğal bir psionik olarak düşünülebilir, çünkü daire belli titreşimler yayar. Dairelerin bir koleksiyonu daha fazla enerji ve güç yapar. Her türlü tasarım hangisi olduğunu bildiğiniz sürece bunu yapabilir. Avantajı ise bu enerjileri kendi yararınıza kullanabilmenizdir. Dairevi modeller çok enerji üretir ve merkezde hedeflerinizi "şarj" edebilirsiniz.

Radyonikler zihninizde oluşturulan makineler olduklarından hayal edebileceğinizden daha sınırsız kullanım olasılıkları vardır. Radyonik uygulamalarda liste sonsuz olabilir. Ama radyonik bir makine ile yapabileceğiniz bazı şeylerin listesi vardır. Bunu okuduktan sonra radyoniklerin neden bu kadar gizli tutulduğunu anlayacaksınız. Listede olası genel kullanımlar verilmiştir:

-Kendi ya da başkalarının hastalıklarını, rahatsızlıklarını, vs. iyileştirmek.
-Kimyasal kullanmadan haşereleri evinizden uzak tutmak.
-Işınlanma (sadece düşüncelerinizle dünyayı dolaşmak).
-Havaya yükselme olayı (fiziksel bir nesneyi havaya kaldırma).
-Kişisel korunma.
-Saldırı altındaysanız psişik savaş.
-Bedeninizdeki yabancı implantları yok etmek.
-Diğer boyutlara ve realitelere girmek.
-Gizli bilgi kazanmak.
-Başkalarının zihnini okumak.
-Uzaktan gözlemlemek (tercih ettiğiniz yerlere görünmez kameralar yerleştirmek).
-Kişiler arasında telepatik iletişim.
-Kablosuz, görünmez telefonik yayınlar (herhangi bir felaket durumunda telefon hatlarının gitmesi sizi etkilemez).
-Stereo FM olarak.
-Askeri uygulamalar için.
-Sizi saran zararlı elektromanyetik frekansların ortadan kaldırılması.
-Müzik ya da imgelerin yayınlanması
-Uydu sistemlerine giriş.
-Gezegenin ötesinden diğer gezegenleri uzaktan gözlemleme.
-Boyutlar arası depo kurulumu.
-İçme suyunu güzelleştirme.
-Suyu kişisel gelişiminiz için belli özelliklerde programlamak.
-Işığı çağırmak.
-Herhangi birine ya da bir şeye daha yapıcı sevgi yaymak.
-Fiziksel yapıların maddesizleştirilmesi.
-Gerçek çok boyutlu yaşam için evinizin etrafında zaman/uzay şebekelerini kırmak.
-Bilincin daha yüksek seviyelerine girmek ve daha yüksek kaynaklardan yardım almak.
-Beyin durumlarına ve değiştirilmiş durumlara sebep olmak.
-Herhangi bir şeye belli enerji modellerini programlama.
-Kadim enerji kaynaklarının enerjisini, psionik, radyonik cihazlara transfer etmek.

Liste böyle uzar gider. Yüksek bilgiler seçiminize bağlı olarak iyi ve kötü şeyler için kullanılabilir. Daha yüksek farkındalık seviyelerine ve boyutlarına gidebilirsiniz. Gezegendeki kontrol yapıları yüksek boyutlarda kalan olumsuz varlıklar tarafından kurulmuş ve yürütülmüştür. İzlenmesi gereken kural istisnasız radyonik çalışmanızı Sevgi üzerinde tutmanızdır. Mesela, kayıp çocukları bulmak için uzaktan izleme radyonik makinenizi kullanın ama sevdiğiniz aktör ya da aktristi izlemek için kullanmayın.

Bu kitabı okuyanların çoğunun radyonikler hakkında daha fazla bilgi istediğini fark ettim çünkü bu konu çok cezb edici. Harici cihazlarda güç aramak doğamızın eğilimidir. Yukarıdaki uygulamaların sadece zihin yoluyla yapıldığını daha net açıklayayım; radyonik ünite tam olarak bir güç ya da çalışma değil... O sizin zihninizdir. Cihazlar sadece niyete odaklanmaya yardımcı olur. Yüksek derecede eğitimli ve deneyimli bir zihin ile bunu yapacak bir cihaza ihtiyaç duymazsınız.

Radyonikler eterik alanlarla ilgili bilgiyi analiz etmek ve eterik alanlara bilgi yaymak için kullanılan psionik araçlarının bir dalıdır. Radyonik çalışmasının ana anahtarı; "oran" olarak bilinir. Oran, psişik (zihinsel) etkileri sayıya çeviren dilden başka birşey değildir.

Varoluştaki herşey sayısal forma dönüştürülebilir. İçine girilmesi çok karmaşıktır. Bu nedenle basit tutacağım. Lise yıllarınıza dönerseniz matematikte "pi" olarak adlandırılan sembolü hatırlarsınız. Hatırlarsanız bu pi sembolü 3.1416... ve sonsuza kadar devam eder, hiç sonu gelmez.matematik öğretmeninizin bahsetmediği şey ise (çünkü bilmiyorlar) var oluştaki her şey "pi" nin ondalık alanlarının içinde sayısal olarak bulunur. İsminizi sayılara çevirirseniz pi'de bir yerde bulunacaktır. Fiziksel hücre yapınızı sayısal sembollere çevirirseniz pi'de bir yerde bulunacaktır. Fiziksel ölümünüzün saati ve gücü de pi'nin içindedir. Hafıza ve deneyiminiz ya da çocukluktaki travmanız da pi sembolünde bir yerdedir. Hisler, düşünceler, duygular, hedefler, hayaller, amaçlar, her türlü şey sayısal bir forma çevrilebilir ve pi'de bir yerde bulunabilir. Şu ana kadar hayatınız boyunca soluduğunuz atomların miktarı pi'de bulunabilir. Radyonik bir imgeleme sayılara çevrilebilir ve pi'de bir yerde bulunabilir. Ona ismi siz verirsiniz, o pi'de bir yerde bulunur. Bu sebeple, pi kutsal matematiksel bir semboldür. Ve piramitler bu sembolik formüle göre inşa edilmiştir.

Radyoniklerde bir "oran" alarak yaptığınız şey gerçekte bu pi sembolüne (ve diğer şeylere) daha yüksek seviyede girer, zihniniz, düşünceleriniz ve eterik yapılarınızı sayısal bir forma çevirir. Bunu yapmak için hesap makinesine ihtiyacınız yok. Zihniniz bilinçaltı seviyesinde her şeye bağlı olduğundan dolayı bunu kendi yapar.

Radyonik kullanımınıza bağlı birçok farklı oran tipi vardır. Şifa amaçlı birinin oranı ile "kontak" kuracaksanız, o zaman bu oran ya da sayılar kişinin eterik bedeniyle kontak kurmanızı sağlar. İnsan nüfusu için kontak kuracaksanız, o zaman bu oran ya da numara serileri tüm insanların eterik bedenleriyle kontak kurmanızı sağlar. Dünyanın çevresindeki yörüngedeki televizyon uydusu için kontak oranı alacaksanız o zaman uydunun eterik bedeniyle kontak kurmanızı bu oran ya da sayı serileri sağlar. Siz bırakana kadar bu kontak sabit kalır, açık kalan telefon hattı gibi. Yapıyla bağlantıyı kurmayı her dilediğinizde kontak oranları değişir. Bu nedenle gelecekte kullanmak için onları kaydetmenizin bir anlamı olmaz. Bu oran radyonik makinedeki tuşlarla yapılır.

Diğer tür oranlar model oranları, yayın oranları, denge oranları, ışık oranlarıdır. Orgone oranları, telepatik oranlar, yüzlercesinden sadece birkaçının ismi var. Unutmayın; çok ileri, saklı tutulmuş ve güçlü bir şeyi size anlatmaya çalışıyorum bu yüzden sadece temelini anlatıyorum.

Radyonik kullanımınızla ne kadar oran alırsanız, eterik eberjiyle o kadar karmaşık bağlantı kurarsınız ve radyonik makinenizle o kadar başarılı olursunuz. Neticede, dahili radyoniklerde çok yetenek kazandığınızda, sadece düşüncelerinizle binlerce oran alınabilir ve herhangi bir rakamla uğraşmak zorunda kalmadan bağlantılar kurulacaktır. Nasıl bu kadar otomatikman yapmanız mümkündür? Basit, radyonik makinenin sizin için bunu yapmasını sağlayın ve devasa oran miktarlarıyla uğraşmanız gerektiğinde bağlantı kurun (yaratıcı olun!)

Bir oran radyonik makinenizle çok kolayca alınabilir. Düz ve yumuşak olan herhangi bir cisim bulun. Plastik ya da lastik, doğal olmamalarına rağmen oldukça işe yararlar. Bakır ve altın en iyisidir. Elinize aldığınız bu cismin yüzeyine sağ başparmağınızı sürtün ya da geçirin. Yeterince bağlantı kurduğunuzda başparmağınız bu nesneye yapışacak ya da üzerinde duracaktır.

Özellikle bilinçaltınız oranı algıladığında başparmağı "yakalar" ve durdurur gibi olur. Buna bağlantı denir.

Gerçekten olan şey ise denemesi için basit bir numara vererek bilinçaltınızın pi sembolüne girmesini istersiniz. Doğru bir numara değilse, başparmağınızn nesneye dokunduğunuzda dolaşmaya devam eder. Doğru numaraysa bilinçaltı zihniniz nsnedeki eterik partikülleri "yakalamak" için başparmağınızdan eterik enerjinizin küçük miktarlarını serbest bırakarak karşılık verir. Bunun teknik özelliklerini dert etmeyin. Zihniniz hepsiyle baş edecektir. Sadece nesneyi yavaşça okşama hareketiyle ve zihninizden bu numaranın doğru olup olmadığını sormak ve doğru numaraysa başparmağınızın yapışacağını bilmek tüm yapmanız gerekendir. Bilinçaltınız gerisinin icabına bakar. Bir şey yediğinizi, yemeğin midenizde sindirilip bedeninizden atıldığını bilirsiniz ama bu olurken bedeninizdeki kimyasal, biyolojik, nörolojik, psikolojik tepki ve mekanizmaları düşünmek zorunda değilsiniz. Bilinçli zihniniz oran sayılarını nasıl alacağınızı ve doğru numarayı bulduğunuzda ne olacağını söylüyorsa gerisini bilinçaltı zihninize bırakın. Sadece nesneyi ovun, doğru anda başparmağınız yapışacaktır.

Radyonikler kadim uygarlıklarda kullanılan teknoloji türlerinden biridir. Tek farkı bizimkinden daha ileri olmalarıydı. "Zihin makineler" şu andaki radyonik makinelerden çok daha farklıdırlar. Birçoğu doğal yeryüzü şebeke enerjilerinden güç sağlamıştır ve yeryüzü kaynaklı enerjiler kristallerde, taşlarda, vs. bulunmuştur. Ayrıca düşüncelerden, kutsal geometriden, seslerden güç almışlardır. Radyonikler form değiştirmiştir ve çağlar boyunca kullanımları da değişmiştir. Ortaçağda bazı asil yerliler ritüeller (dans etme, resim, şarkı, vs.) gibi farklı türde radyonikler çıkarmıştır. Radyonikler dillere benzer, çok farklı türleri, çeşitleri, dalları, seviyeleri, ve kullanımları vardır. Sadece sesleriyle taşları hareket ettirebilecek birkaç insan tanıyorum. Çoğu kez bunlara şahit olmuşumdur. Büyük ses ve armoni blgisine sahiptirler ama ayrıca yeryüzünü bir tür radyonik makinesi olarak ve "oran" olan belli bir türde dans ederek kullanırlar. Yere vuruş ve adımları, zihinleri sesleri ve niyetleri arasında bağlantı sağlayacak sayıları verirler. Yerdeki hareketleri çok daha güç kazanmalarını sağlayan kutsal geometriyi yansıtır. Bu şeyler çok ağır görevlerdir ve bu nedenle nadiren bilinir ve muhtemelen siz bu bölüme inanmamışsınızdır. Tüm bunlar ulaşılmaz gibi görünüyorsa, sorun değil. Doğa, sadece belli insanların bu bilgiyi almasına izin verir. Ancak bu bilginin nadirliğine rağmen, radyonikler üzerine araştırma yapan insanların sayısını bilseniz şaşardınız. Ben de bir radyonik araştırmacısıyım ve radyonik teknoloji uygulamalarım çok engindir.

Hiçbir elektronik cihz kullanmadan ses, ton, armoni ve dünya çapındaki frekanslar üzerinde çalışıyorum. Biraz garip görünebilir ancak şehriniz müziğin içinde kaybolsaydı harika olmaz mıydı? Müzik hiçbir yerden gelmiyormuş gibi görünür... tüm fiziksel yapının içine nüfus eden müzik... iyileştiren ve hastalıklardan, korkudan ve düşük farkındalık seviyelerinden kurtaran müzik. benim insanlarım dünya çapında bunun üzerinde çalışıyorlar. Gökyüzünü dolduran inanılmaz müzik sesiyle gecenin bir yarısı uyandığınızı ve günler sonra şehrinizde fiziksel ve zihinsel hastalıkları olan insanların iyileştiğini hayal edin. üçüncü dünya ülkelerinin müziğin içine çekildiğini ve günler sonra yeryüzünün yiyecek verdiğini ve yeşillendiğini hayal edin. Tüm kanalların kesildiği ve sadece gerçeklerin ortaya çıktığı ülke çapındaki "yayını" kayal edin (geçmişe dönük radyonik canlı kameralar sayesinde). Çılgınca değil mi ha? Radyonikleri ve kutsal geometriyi bilirseniz hepsi mümkündür. Şehrinizin üzerine yağan müziği duyduğunuzda tüm bunlar tuhaf gelmeyecektir. Zamanlama doğru olduğunda ve denge sağladığında... bu olacaktır ve insanları yeni bir farkındalık seviyesine ulaştıracaktır.

Kutsal Geometri nedir? Zihniniz yeni seviyelere çıktığında düşünceleriniz ve düşüncelerinizi kullanış biçiminiz daha güç kazanır.

Kutsal Geometri ise herşeyin dilidir. Okul yıllarındaki geometri ?kutsal geometri?den biraz daha farklıdır. Bu tip bir geometrinin şekillerle ve matematikle alakası vardır ama daha çok ?kozmik? seviyede. Kutsal Geometrinin dikkat çeken tarafı herşey (HER ŞEY) geometrinin bir ürünüdür ve herşey (HER ŞEY) geometriye bağlıdır. Geometri matematiksel olarak tanımlanabilir bu nedenle herşeyde matematik vardır?piramitlerden gözünüze kadar. Geometri evrendeki herşeyde bulunabilir ve kutsal geometriyi anlamak size tüm evrenin bilgisini verebilir. Kesinlikle bunun sadece tanımını yapmak bir sürü kitabı doldurur. O yüzden burada sadece birazcık tadına bakmış oluyorsunuz.

Herşeydeki geometriyi anladığınızda, hayatın nasıl işlediğini ve hepimizin nasıl kosmosa uyduğumuzu anlamaya başlarsınız. Herşey belirli geometrik bir şekilde yaratılmıştır ve geometrik özelliklere sahiptir?DNA?dan tutun, fiziksel hücrelere, ağaçlara, boyutlara, dillere, virüslere, müziğe, bilgisayarlara, kimyasallara, atomlara kadar.

Bunlar evrendeki birçok şeyin öğeleridir, gezegenin etrafındaki enerji alanlarına kadar. Hücresel yapınızı ve DNA?nızı bile tanımlayabilirler, doğru bir şekilde bir araya getirebilirseniz. Hatta evrenin nasıl yaratıldığını bile gösterebilirler anlamasını bilirseniz.

Geometrinin en kutsal imgesi Yaşam Çiçeğidir. Çünkü içinde tüm yaradılışı barındırır. Herşey bu kutsal modelin kullanılmasıyla yaratılmıştır; müzikten dile, doğaya kadar herşey. Kutsal geometriyi hiç görmemişseniz ya da bilmiyorsanız size görünmez. Unutmayın; kutsal geometri kağıt üzerindeki boş imgeler değildir. Çoklu boyutlardaki hareketler ve oluşumlardır. Mesela Yaşam Çiçeği iç içe geçmiş yuvarlakların toplamıdır. Belli bir şekle hareket ettiklerinde formlarını değiştirebilir. En ilginç bulduğum şeylerden biri tüm dillerin alfabelerinin bu imajda bulunabilmesidir (Dan Winter?ın çalışmasına bakın). Bu nasıl baktığınız ve ne gördüğünüzle ilgilidir. Bu şeklin belli bir bölümünü seçtiğinizde ve döndürdüğünüzde açıkça ingiliz alfabesini ya da ibranice alfabesini görebilirsiniz. İncil?i orjinal dili olan ibranice?den bu imgeye çevirdiğinizde, İncil?in kutsal geometri şeklini alabildiğini görürsünüz. Bu şekil ayrıca bu gezegenin manyetik parçalarının yerçekimi gücünü de gösterir. Tüm kadim alanlar bile bu spiral hatların üzerindedir (Fibonacci spirali olarak adlandırılmıştır). Bu organik büyümeyi resmeden sayıların belirli ilişkisinden doğan matematiksel bir spiraldir. Tüm kadim tapınak ve yapıların plan ve sıralanışı üzerinde olduğunu ve Mısır?daki tek belli bir noktadan kaynaklandığını görürsünüz. Fibonacci spiralini tüm doğada da görürnünüz (Koçların boynuzunda, deniz böceklerinin kabuklarında, ayçiçeğinde çift spiral) ve üzerinde inceleme yaparsanız etrafınızdaki dünya ve müzik arasındaki bağdır. Bunun sizden neden saklandığını anlayamazsınız çünkü bu bilgiye tümüyle sahip olmak sizi çok güçlü ve aydınlaşmış bir insan yapar.

Dünya; şebekeler olarak adlandırılan enerji alanlarıyla çevrilidir. Gezegende farklı türde bir sürü şebeke vardır ve hepsinin geometrik şekli de farklıdır. Kadim insanlar tüm bu şebekeleri ya da diğer ismiyle Ley Hatlarını bilirdi. Şebekelere girebilirseniz bunlar doğal karşılıksız güç kaynaklarıdır. Nicola Tesla (radyonun mucidi) bunları biliyordu ve şaşırtıcı birkaç şey tasarladı (birçoğu bilmediğimiz duymadığımız şeylerdir). Halktan saklanan en büyük başarılarından biri gezegenin herhangi bir yerine elektrik yayabilmekti. Gezegenin belli noktalarına yerleştirilen 8 özel ?jeneratörle? (tesla bobinleri)?bu enerji şebekelerine girebildi ve sonuçta tüm dünyaya yetecek tam bir elektrik gücü elde etti.

İlginçtir ki, bu ?kuleler? kutsal geometri enerji noktalarıyla çakışan belirli şebeke noktalarına yerleştirilmiştir. Büyük birşey biliyordu ama bu icadı küçük görüldü (henüz!). Yine de Nicola dünyada büyük bir etki yaratmıştır. Duvardaki 60 Hz prize her fişi soktuğumuzda onun icadını kullanıyorsunuz (AC akımı). Küçük bir Tesla her yerde?her evde ve her işte. Nicola imgeleme konusunda bir dahiydi, kağıt üzerine dökmeden bile zihni harika derecede her icadı görebiliyordu. İşte bu yüzden ilk prototipi bile başarılı oluyordu. Bunu da icatlarıyla herkesin iyiliği için kullandı. Yine de en iyi çalışması insanlardan hala dikkatle saklanıyor.

Peki bu bilgi ne kadar önemli? Kutsal geometri size olağanüstü yetenekler kazandırabilir ve onun sunacağı araçlarla başka boyutlara bile geçebilirsiniz!

Bedeninizin etrafı iki iç içe geçmiş tetrahedronlardan oluşan bir enerji alanıdır. Bu düz ölçü Davut?un Yıldızı olarak da bilinir (yine de bu imgenin bilgisi hala oldukça gizli tutulur). Üç boyutlu bir ölçüde, bu imge Merkaba ya da Merkabah olarak bilinen iç içe geçmiş tetrahedronların şeklinde bir enerji alanıdır. Etrafınızda bu alan vardır yine de aktive olmayabilir (gezegendeki yaklaşık sadece 3000 insanın tam aktif Merkaba alanları vardır). Çok gizli tekniklerle bunu aktive edebilirsiniz. Bu enerji alanı kendinizi daha yüksek boyutlara taşımanızı sağlayacak ?aracınızdır?. Sırrını hiç vermeden, yapacağınız şey belli bir oranda (Fibonacci oranında) etrafınızda dönmektir. Belli bir orana ulaştığında (0.9 ışık hızı), bir disk gibi dışarı çıkar ve bu nedenle boyutlar arası yolculuk için zihniniz güdülenmiş olur! Yukarıda tanımladığım ?dahili Merkaba? dır ve elektronik kullanımı gerektirmez. Daha çok belli nefes teknikleri, belli imgeleme teknikleri ve her yerdeki yaşama duyulan Sevgi gerekir.

Dönerek bu alana geldiğinizde, 50 metre fırlar. Bu Merkaba alanı sizin enerji\çakra noktalarınızla bağlantılıdır. Herhangi bir yogayla ilgili ya da Uzakdoğu?ya ait çakra tablosuna bakarsanız, ?Kalp? çakrasına yerleştirilmiş çift tetrahedron geometrisini görürsünüz.

Alıntıdır..
http://isikay.yetkinforum.com

Kuantum Enerjisi ve Gizlenen Sırlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KUANTUM OLUMLAMALAR